Neler Yaşamışız Şu Yalan Dünyada

Neler yaşamışız şu yalan dünya
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Yalova
Medeni Durum: Dul
İsim: Pınar
Yaş: 37
Boy Kilo: 167 / 64
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Belirtmemiş

Selamlar benim ismim Pınar. Yaşım 37 beyler. Şöyle geriye dönüp baktığımızda vay be diyorum. Neler yaşamışız şu yalan dünyada ama hala mutluluğu bulamamışız. Belki mutluluğu burada bulurum kısmet artık. Evet beyler ilanımı açtım, açtım ama kriterlerimden bahsedeyim size isterseniz. Mutluluk güzel günler beklentisi içinde olanlar için buradayım yani. Haliyle bende mutlu olmak istiyorum. Karşımdaki kişinin düzgün ne istediğini bilen biri olmasını istiyorum. Ayakları yere sağlam basmalı arkadaşlar bir erkeğin. Tuttuğunu koparan tiplerden hoşlanırım.

Yaşam hızlıca akıyor ve ilişkilerle anlam kazanıyor. Dostluklar ve ilişkiler hayatımda çok önemli bir yer kaplıyor. Başka türlü bir anlam ifade etmiyor hayat benim için. İnsanız ve sonuçta insan iletişim kurdukça yaşamı daha kaliteli hale geliyor. Konuşarak iletişim kuran varlıklarız ve diğer insanlarla kurduğumuz bu iletişimler farklı düzeylerde olabiliyor.

Ben de iletişimi seven birisiyim. Dostlarım için aranan kişiler arasındayım. Bu yönüm sayesinde rahat şekilde anlaşabileceğimizi düşünüyorum. Konuşmayı çok seviyorum. Her türlü konuda rahatça ve samimice muhabbet kuruyorum. Karşımdaki insanlardan da bunu bekliyorum. Ne kadar çok samimiyet o kadar hızlı yol almamızı sağlar. Evet gelsin mesajlarınız da bambaşka bir mutluluğa beraber adım atalım artık.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun