Kopardım Gülleri Artık

Kopardım gülleri artık
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Yalova
Medeni Durum: Bekar
İsim: Meltem
Yaş: 26
Boy Kilo: 169 / 66
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Çalışmıyor

Arkadaşlar selamlar günaydın herkese. Evlenmek istiyorum. Asla yalnız kalmayacağım ben çünkü inadına seviyorum hayatı. Bambaşka bir hayata adım atmak kararı aldım. Meltem ismim bu arada. Merak ettiğim bir soru da var kendime sordum az önce. Kopardım gülleri artık yalnız mıyım? Bana yaşın daha gelmedi diyorlar oysa 26 oldum artık bir yerden başlamak lazım.

Kimsenin sözüyle hareket etmem. Yuvamı kurmak istiyorum sadece. Zor bir şey değil herkes evleniyor tabi doğru adamı bulmak şart. Var mı öyle biri çevrenizde hiç baktınız mı? Ben baktım yok o yüzden buradan yazma kararı aldım. Hayırlısını isteyin arkadaşlar. İnanın bu zamana kadar böyle istememiştim. Gezer tozardım ama olmuyor böyle de.

Var olan heyecanlarıma ne oldu diye düşünüyorum. Artık yalnız kalmak da istemiyorum işte. Bir kadının yalnızlığı çok kötü bir şey biliyorsunuz. Onun dışında aşkların en çilelisi de beni buldu zamanında. Unuttum sildim attım tamamen. Dört duvar arasına kapandım ve düşündüm. Bunları asla hak etmiyorum. Son sözü size bırakıyorum. Yazın da konuşalım artık.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun