Ben Yeniden Başlamak İstiyorum

Ben yeniden başlamak istiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Yalova
Medeni Durum: Bekar
İsim: İlknur
Yaş: 33
Boy Kilo: 166 / 62
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Eczacı

İlknur adım selam herkese. Ben yeniden başlamak istiyorum. Nedense insanlara olan güvenim yerine gelmiyor önce bunu çözmem gerekiyor. Mesela bir evlilik yapsam fena olmaz bence. Günün her saatinde bana yazan biri çıksa fena mı olacak? Hep yanımda olan ve beni destekleyen birileri ne şahane. Şimdi diyeceksiniz bu kadar mı yalnızsın diye. Evet çok beter yalnızım ve artık ilerletemiyorum ne yapabilirim siz söyleyin.

33 yaşında bekarım haliyle böyle kararlar alabiliyorsunuz bir süre sonra. Evime gelsem, ayaklarımı uzatsam eşimle film izlesem. Kahveler benden tabi ki. Hayallare bak ya ne güzel. Of çekmeyeceğim bu saatten sonra hayat sineması beni bekler arkadaşlar. Aklımıza gelmeyecek şeylere doğru yol almak ve üzülmek yerine artık mutluluğu hak ediyorum.

Bana yazacak olan herkese anlık dönüş sağlayacağım bilginiz olsun. Sonuncu olsun diyeceğim artık ve asla büyük konuşmayacağım. Hep bu yüzden yalnız kaldım ve inanın aşırı sıkıldım. Merak ettiğiniz soruları yorum ya da mesaj olarak atın numaramı vereyim muhabbet edelim biraz. Sıkıldım yeterince.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun