Herkes Unutulur

Herkes Unutulur
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Arkadaşlar selamlar. İyi sohbetler diliyorum. Bu zamana kadar hep bir kızın tercihleri hatalı olur? Evet olurmuş, gel zaman git zaman yaşım oldu 30. Evlilik çağına geldim ama asla düşünmüyorum en az 3-4 sene. Neden mi? Yahu birisi her şeyi yıkıp geçer, diğeri kısıtlamak ister falan. Eee ben ne olacağım böyle? Yok artık gerçekten yeter dedim ve buraya geldim şimdi.

Umuyorum ki her şey harbiden bu defa iyi olacaktır. Mutsuzluk bir kız için çok kötü bir şey anlayamazsınız. Onu da geçtim ne zaman canım sıkılsa yalnız kalıyorum. Erkek dediğin kız arkadaşının hep yanında olacak, onu mutlu edecek. Ama eskilere bakıyorum da boş insanlarla muhatap olmuşum. Neyse umurumda değil. Şimdi ileriye bakma zamanıdır.

Umutsuz olmamak lazım gerçekten de. Herkes unutulur dedim ya attığım başlıkta, sonuna kadar arkasındayım. Bana gelen mesajlara bakacağım tek tek. Siz de kendinizi kısaca bana tanıtın en azından kiminle konuştuğumu bileyim yani. Evet işte bu kadar kısadır hayat, bir telefonun ucundadır mutluluk.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun