Ne İstediysem Olmadı

Ne istediysem olmadi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Buradan herkese selamlar olsun arkadaşlar. İsmim Vedat. 29 yaşındayım. Ben de artık kendime uygun birini bularak evliliğe doğru adım atma kararı aldım. Aslında biraz sabırlı olmak gerekiyor. Doğru insanı bulmak kolay olmasa gerek. Bunun dışında var olan heyecanımı harcamak istemiyorum. Ben beyaz tenli kumral bir erkeğim.

Kendime çok iyi bakarım. Mesleğim de buna uygun zaten. Güzellik salonum var işlerim iyi. Artık bir ara düşünmeye başlıyorsunuz böyle hayat devam eder mi diye? Yalnızım evet şu an için sorun görmüyorum ama ilerisi için sıkıntılı sanırım. Evlenmeye karar vermemde arkadaşlarım etkili oldu aslında. Onların tuzu kuru tabi. Eşlerini alıp geziyorlar, eğleniyorlar. Ben gitmek istemiyorum yanlarına. Neyse burası sorun değil de ben artık yalnızlığa son vermek istiyorum ya.

Var mı beni gibi düşünen bir bayan? Kesinlikle vardır ve umarım şimdi bunu okuyordur. Gerçekten can sıkıntısı başa bela olmaya başladı. Evden işe, işten eve yok be düzene girmem lazım. Yakışıklı adamım, işim gücüm de var. Huzursuzum, yalnızım ve bir o kadar da çaresizim sanırım. Umarım beni anlıyorsunuzdur.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun