Sen de Benim Gibi Yalnız mısın?

Sende benim gibi yalniz misin
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Osmaniye
Medeni Durum: Bekar
İsim: Serap
Yaş: 39
Boy Kilo: 165 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Memur

Serap ismim. 39 yaşındayım. Kendine bakan ve hala 19 yaşında görünen güzel bir bayanım. Burada olma nedenim evlenmek tabi ki. Şimdiye kadar hiç evlenmedim. Beyaz atlı prensimi düşledim diyebilirim.  O zamandan beri hala yalnız bir şekilde böylece duruyorum. Geçen ay evlilik kararı aldım bakalım iyi mi olacak yoksa üzülecek miyim? Çevremde sosyal anlamda çok insan var.

Kanka dediğim adam bile evlenme teklifi etti ama kabul edemedim. Ben ilk kez tanıyacağım biriyle evlenmenin daha uygun olacağını düşünüyorum. Tanışıp konuşmak falan iyi olur ya. Sıfırdan başlamak hayata ne güzel. Belki uzun süre yalnız kalma gibi bir riski var ama bu riske değer. Benim gibi düşünen beyler neyi bekliyorsunuz mesaj atmak için anlamış değilim.

Tamam tamam şakaydı. Arkadaşlar önemli olan şey insanların birbirini yeteri kadar tanımasıdır bana göre. Sonrası çok kolay şekilleniyor aslında. Kahveler yudumlanırken gözlerdeki o gülümseme yetiyor insana. İşte ben böyle biriyim. Gezen tozan burnu havada biri olmadım hiç. Gezersem de eşimle beraber vakit geçiririm. Her şeyin hayırlısı ya görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum

  1. Hayırlısıyla tanışmak isterim 37 yaşındayım askerim evim arabalarım var. Yalnız 2 çocuğum var ve ben bakıyorum düşünürseniz sonsuza kadar mutlu olmayı belki başarabiliriz.