Kalbimden İçeriye Bak

Kalbimden içeriye bak
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Osmaniye
Medeni Durum: Dul
İsim: Sultan
Yaş: 38
Boy Kilo: 166 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Belirtmemiş

Sultan adım selam. 38 yaşında bakımlı ve güzel bir kadın olarak aranızdayım. Diyorum ki kalbimden içeriye bak, daha ne olsun değil mi? Son dönemlerimde yaşadıklarımı anlatsam ağlarsınız ya. Birisi vardı gerçi 6 ay oldu ayrılalı sonra evlilik haberini aldım ne kadar komik. Umurumda bile değil ben tekrar evlenmeyeceğim için problem yok ama insanı yarıda bırakmak yakışmıyor kimseye.

Bu noktaya kadar geldikten sonra artık umudum da kalmıyor gerçekten. Yani nasıl güveneceğim bir insana bilmiyorum. Umarım rahatlatıcı mesaj ve yorumlar gelir de bu yalnızlığıma son veririz. İnsanların birbirini kandırmasına inanamıyorum bir de. Şuradayım deyip başka yerden çıkması ya da ne bileyim hep bir güvensizlik. Bakın beyler ben hepsini geride bırakarak geldim.

Gönül ister ki artık mutlu olayım veya olalım. Yeni yılda güzel şeyler istiyorum, beklentim yüksek. Maddi falan değil ya ihtiyacım hiç yok evim de var arabam da. Ama şu karanlığın üstesinden tek başıma gelemediğim için hep sorun yaşadım. Haydi bakalım neler göreceğiz şimdi hep beraber.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum