Evlilik Teklifi Bekliyorum

Evlilik Teklifi Bekliyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Osmaniye
Medeni Durum: Bekar
İsim: Sena
Yaş: 33
Boy Kilo: 168 / 66
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Asistan

İyi günler diliyorum. Sena ben. 33 yaşındayım ve henüz yeni bir karar aldım. Bu kararın adı da evlilik. Teklif bekliyorum derken başlığa bakmayın. Öyle tanımadığım biriyle doğrudan evlilik falan tabi ki olmayacak. Tanışıp konuşacağız, anlaşacağız umarım. Birkaç kez daha önce teklif aldım ama ısınamadım. Neden mi? E çünkü adamda saygı yok, sevgi yok.

Böyleleri sadece huzur kaçırır. Ben gerçekten iyi bir arkadaşlıkla başlayan ve sonrasında ciddiyete doğru ilerleyen bir durum istiyorum. Kendine güvenen erkekler burada ise hiç beklemesin ben herkesten ciddiyim. Bu arada bazı şeyleri söylemem lazım. Mesela hobilerim var benim. Kitap okuyorum, geziyorum, güzel vakit geçiriyorum.

Ya benle ciddi düşünen zaten yaşlanmaz ki. Onu da geçtim zamanın nasıl ilerlediğini anlamanız imkansız. Şimdi diyorsunuz bu bayan kendini çok övmeye başladı. Yoo hiç de öyle değil. Gerçekler bunlar. Tanıdıkça fark edersiniz. Hiç bu kadar ciddi olmamıştım ya. Evlilik konusunda biraz sabırlı davranmamız ve birbirimizi yakından tanımamız yeterli diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Yazın da okuyalım, bilelim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum