Artık Ben Gülmek İstiyorum

Artık ben gülmek istiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Gonca adım selam buradan herkese. Nasılsınız iyi misiniz sormak istedim. Artık ben gülmek istiyorum bundan ötesi yok. Kriterlerime uygun arkadaş arıyorum doğrusu bu. Yaşım 29 çok da geç sayılmaz sanırım. Evlenmeyi ne zaman düşünüyorsun diye soracak olanlar vardır aramızda. Hayır şu an değil. Çok mu geciktim bilmiyorum ama inanın düşünecek halim de yok. Yorgunum ben, yeni ayrıldım sevgilimden.

Bu durumlar beni çekilmez bir hale getirdi ama artık kendime yol çizdim yeniden başlıyorum hayata. Bazen ne desek boş biliyor musunuz? Çünkü her şeyi anlatırsın konuşursun ama anlaşılmazsın. Kendi kabuğuma kapandıktan beri yalnızım ben.

Sağ olsun arkadaşlarım yalnız bırakmıyor ama bu da bir yere kadar sonuç itibariyle. Ateşe düştüm gibi bir şey, gülmem lazım. Şu somurtkan yüzümün değişmesi gerekiyor. Bu da bana gelecek mesajlardan falan geçiyor arkadaşlar. Ne diyeyim ki anlamış değilim ben üzerimdeki yorgunluktan da bıktım usandım. Hayatımdaki prensi arıyorum buradaysa çok bekletmesin diyorum sadece. Kendinize iyi bakın olur mu çünkü kötü bakarsanız gerçekten bıkarsınız her şeyden.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun