Artık Böyle Yaşanmıyor

Artık Böyle Yaşanmıyor
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kastamonu
Medeni Durum: Dul
İsim: Serpil
Yaş: 34
Boy Kilo: 163 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Memur

Artık böyle yaşanmıyor sessiz sedasız. İyi günler adım Serpil arkadaşlar. 34 yaşındayım. Gerçekten de böyle yaşanmıyor artık. Yalnızlıktan bahsediyorum. Bir başına olmak bana göre değilmiş onu anladım. Buradan umuyorum ki aradığım aşkı bulacağım. Umarım vardır benim düşünen beyler falan. Ya vardır da önemli olan uyuşabilmek. Herkes birbiriyle arkadaş olur normal şartlarda. Ama bazen kırıcı bazen üzücü olunca durum değişiyor işte.

Ben güzel vakit geçirebileceğim, her zaman yanında olacağım birini arıyorum. Gerçekten güzel günler bizi bekliyor mu bilemiyorum ama. Arkadaşlarımın neredeyse hepsinin hayatında birileri var. Bir ben kaldım sanırım. Akşamları dışarıya çıktığımda bile doğru düzgün tat alamaz oldum. Hep bir hüzün hakim içimde. Eee ne olacak böyle? Sıra bana geldi doğal olarak.

Bakalım hayırlısı olsun arkadaşlar. Mesajlarınızı bekliyorum. Bu konuda benim gibi düşünenler arkadaşlarla tanışmak istiyorum. Konuşarak bir yere varılabilir elbette, tanıyarak da iyi bir yol alınabilir. Ben sürekli burada olacağım çünkü biraz heyecanlandım. Gerçek aşkı arıyorum başka bir amacım yok. Umarım çok da gecikmem. Of moral kalmadı yine neyse bakalım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum