Sevmek Güzeldir

Sevmek güzeldir
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kastamonu
Medeni Durum: Dul
İsim: Ceren
Yaş: 37
Boy Kilo: 171 / 63
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Belirtmemiş

İyi sohbetler arkadaşlar. Ceren ismim. Burada olma nedenim çok açık ve net aslında. Aşk arıyorum. Çünkü sevmek güzeldir ama doğru insanı bulduğunda. Umarım beni anlıyorsunuzdur. Gerçekten insanların yalnız kalmaması gerektiğini düşünüyorum. Ben her anlamda kendine bakan, insanlarla vakit geçirmeyi seven, sohbet etmeye bayılan biriyim. Seviyeli bir sohbete yok demem. Ama yaşım gereği artık evliliği rafa kaldırdım dul bir bayan olarak. Umarım beni anlıyorsunuzdur.

37 yaşındayım. Doğru düzgün biriyle tanışma niyetindeyim. Bakacağız artık duruma. Önce buradan şansımı denemeyi uygun gördüm. Ondan sonrası için zaten muhabbet sohbet derken anlaşmış olacağız gibi. Milyon insan var şu hayatta. Tesadüfe bakın ki insanlar kendine uyumlu birini bulmakta zorlanıyor.

Benim neyim eksik diye düşünüyorum da of kafam bozuluyor. Tamam şimdi iyiyim, moral bozmaya gerek yok. İlla ki mesaj atan olacak ve belki de ilk atan sevgilim olacak. Bakacağız ya durumlara. Herkes bir değişik olmuş ayrıca. Ne bileyim insanlar birbirine güvenmiyor falan yani. Haydi ben kaçar o zaman mesajlarda görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum