Aşkı Bulmak Hayal mi?

Aşkı bulmak hayal mi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Çanakkale
Medeni Durum: Dul
İsim: Hülya
Yaş: 34
Boy Kilo: 168 / 67
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Avukat

Aşkı bulmak hayal mi sizce de? Hülya ben. Adımı çok seviyorum. İnsanlara değer veriyorum. Yaşım 34. Güzel bir dostluk için buradayım. Ama öncesinde birbirimizi tanımamız gerektiğini düşünüyorum. Hem de güzel bir şekilde. Bunu isteme nedenim ilişkinin temelini sağlam taşlar üzerine oturtmak. Şimdi arkadaşlar ben boşanmış bir kadınım. Aradığımı bulamamış biri olarak sormak istiyorum gerçek aşkı bulmak hayal mi sizce? Ben artık hayal olduğunu düşünüyorum. Buna ek olarak çevreme bakıyorum ya arkadaş nasıl da mutlular?

Yani neden benim kapımı çalmıyor artık bu aşk mutluluk denen şey? Yok mu beyler gerçekten bu hissiyatı yaşatacak birisi? Lütfen mesajlarınızı yazın da dönüş yapayım ve tanışalım. Daha önce burayı keşfetmemiştim ama baktım herkes arkadaşlık evlilik üzerine konuşuyor.

Eş arayan çok kişi de var ne güzel bir şey bu. Peki sonuç ne onu da merak ediyorum. Ben herkese dönüş yaparım o konuda sorun yaşamayız. Önemli olan şey doğru kişiyi bulmak, doğru adım atmak. Gönüller bir olmalı şu yalnız hayatta. Ben hayal olmadığını düşünüyorum aşkın ama gelin görün ki hala yalnızım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun