Bu Ömür Böyle mi Bitecek?

Bu ömür böyle mi bitecek
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Çanakkale
Medeni Durum: Dul
İsim: Suna
Yaş: 34
Boy Kilo: 159 / 58
Çocuk: 1
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Sağlık Personeli

Bu ömür böyle mi bitecek? Bunu kabul etmiyorum işte. Suna ismim arkadaşlar herkese merhaba. Yaşım 34. Buraya kadar diyorum ve aldığım kararını hayata geçiriyorum. Tabi ki ortada henüz sevgilim olacak kişi yok ama olsun o da olacak. Buradan bana mesaj atacak olanlarla mutlaka iletişime geçeceğim. Başka türlü insanlarla tanışamayacağız malum. İnsanlar yalnızlıktan kırılıyor mu bilemem ama bende durum çok farklı. Evet evlenip boşandım ama böyle bir sorumluluğu yeniden almak istemiyorum inanın.

Bunun dışında hayat devam ediyor ve benim de mutlu olmaya hakkım var diye düşünüyorum. Düşünüyorum değil hakkım da zaten. Çalışan bir bayanım ben. İşten eve, evden işe gidiyorum. Sosyal hayatım pek yok ama hafta sonları sinema falan bizim arkadaşlarla gidiyoruz öyle.

İçimde heyecan yok ki nereye de gitsem boş geliyor bana. Bir şeylerin eksikliğini çok fazla bir şekilde hissediyorum. Bu durum ağır basmaya da başladı. Yanımda sevgilim dayanağım yok çünkü. Bu konuda takıntılı falan değilim ama dedim ya çevremde bu şekilde mutlu mesut çiftleri görmek keyfimi kaçırıyor. İnsan özeniyor biraz. Öyle mutlular ki ne güzel hep öyle kalırlar umarım. Fakat ben de artık aradığım adaya kavuşmak istiyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun