Bende Mutlu Olmak İstiyorum

Bende mutlu olmak istiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Giresun
Medeni Durum: Bekar
İsim: Melek
Yaş: 28
Boy Kilo: 159 / 56
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Asistan

Bende mutlu olmak istiyorum diye başlamak istiyorum. İsmim Melek beyler. Herkes iyi mi bakalım ne durumdayız. Şunu aktarayım önce, ilkbaharda bile gönlüm kışı yaşıyor bilesiniz. Nedenlerini sonra konuşalım olur mu? Sevdim de sevildim de ama yeterli olmadı demek ki. Haliyle geldim sevgili arıyorum. Yaşımı merak edenler olacaktır hemen aktarayım, 28 sadece. Kendime her konuda güveniyorum bu bilinsin ama.

Güzellik desen var, yalnızlık desen yine var. Komik ama değil mi? Hayatımızın her döneminde farklı insanlarla karşılaşıyoruz. Bu nereye kadar diye soranlar mutlaka vardır benim gibi. Hikayemi baştan yazmak istiyorum.

Belki karşıma çıkan adamı sevip evleneceğim ama şu an öyle bir niyetim yok olmayacak da uzun bir süre. Gerçekten kendine güvenen varsa bana yazabilir. Kendimle ilgili birçok karar verdim bu yaşıma kadar fakat gelin görün durumum ortada. Abi yalnızlık bu kadar mı insanı köreltir. Bazen duygularımı kaybettiğimi bile düşünüyorum. Gönlüm artık yaza dönsün. Aynı şekilde düşünenler de buyursun yazsın bana neyi bekliyor ki? Bekletilmekten nefret ederim oysa.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun