Doğru İnsanı Bulmak İstiyorum

Doğru insanı bulmak istiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Giresun
Medeni Durum: Dul
İsim: Yaprak
Yaş: 38
Boy Kilo: 170 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Belirtmemiş

Doğru insanı bulmak istiyorum burada mı acaba kendisi? Merhabalar. Yaprak adım. Arkadaş arıyorum aslında. Yaşımı sonra paylaşırım merak edenler için. Burada olma nedenimize gelmek lazım hızlıca. Arkadaşlar ya ben sıkıldım biraz. Gün sonunda yapacak bir şey bulamayınca daralıyorsunuz sizde de oluyordur. Malum yaş 38 olunca artık ilerlemiyor bazı şeyler. Arada sırada aklıma geliyor da ben genç iken nasıl da güzel vakit geçirmişim.

Hepsini unutmak lazım biliyorum sıfırdan hayata devam etmek gerekiyor. Bazen elimde olmayan nedenlerle ağladığım günleri de unutamıyorum. Meğer ne kadar boş şeylermiş. Aslında insanın karşısına çıkan şansları iyi bir şekilde değerlendirmesi gerekir.

Neden mi? Yahu belki en çok mutlu olacağınız insanla tanıştınız. İşte ben bundan kaybettim. Her gelene yok dedim, onu beğenmedim, bu kıskanç dedim. Al bak yalnızım neyse ya çıldırdım yine. Beyler sadece arkadaş olacaklar yazsın lütfen. Bıkkınlık geliyor işte yazarken bile daralıyorum. Ben bunları hak etmiyorum inanın hayır. İyi saatte olsunlar. Bir dost bana el verse yürür gideriz fena mı yani. Artık şu arabayla gezerken tek takılmak da istemiyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun