Bu Yaşıma Kadar Sevilmedim

Bu yaşıma kadar sevilmedim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Bahar adım iyi günler, hoş sohbetler. Ben sevgili arıyorum arkadaşlar. Bu süreçte gerçekten bazı sorunlar yaşadım. En önemlisi de bu yaşıma kadar sevilmedim ben. Neden diye soracak olursanız yani kaderim kötü diyelim. Yaşım 30 oldu. Belki evlenecek yaşa geldim ama hala can sıkıntısından ve böyle olumsuz düşünmekten kurtaramadım kendimi. Her neyse bunları da geçtim artık sevilmek istiyorum.

Gerçekten sürekli benimle vakit geçirecek bir arkadaş arıyorum. Acaba burada mı kendileri? Evet mesajlaşmayı çok severim ayrıca. Bana yazdıktan sonra numaramı atacağım malum görüntülü de konuşmak isterim. En azından tercihlerimi daha mantıklı bir şekilde yaparım.

Yaşımın çok geçmediğini de düşünüyorum. Tam olarak ne istiyorsun diye sorabilirsiniz. Hepsini özelden konuşuruz ya inanın ben sıkıldım biraz. Her zaman kendi duygularıma yenik düşmek istemişimdir ama yok. Tam anlamıyla bir duygu oluşmadı çünkü. Bu yüzden buradan bulmadan ayrılmayacağım. Hayat ciddi anlamda çok kısa ve mutlaka birinin olması lazım yanımızda. Bakalım artık müsaadenizi istiyorum ben. Mutlaka yazın ama bekliyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun