Gerçekten Benim Arkadaşım Olacak mı?

Gerçekten benim arkadaşım olacak mı
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Zeyno benim ismim merhaba buradan herkese boşanmış dul bir kadınım. Gerçekten benim arkadaşım olacak mı diye düşünmekten yoruldum. Sevgili arıyorum. Bıktım inanın tamam çok olumsuz başladım konuşmaya ama gerçekler beni yordu ya. 36 yaşındayım ve hala kendi kriterlerime uygun biri çıkmadı karşıma. Beklentilerim yok öyle. Evlilik kararı da almadım sadece arkadaşlık kuracağım uzun süreli.

Tabi aşık olursak ya da anlaşırsak neden olmasın evlilik falan ama önce sevgilim olsun istiyorum. 1 senelik yalnızlık beni dediğim gibi yoruyor. Kalabalık bir çevrem var ama en küçük yararı yok.
İnsanların her zaman kıskanç olması da bence büyük faktör.

Çünkü göz var, nazar değiyor. Yoksa böyle güzel bir kızın yalnız kalması akıl alacak bir durum değil. Benim arkadaşlarımın hepsi şaşırıyor yani güzel şanssızlığı var sende diyor. Ama bilmiyorum ben buradan yazmaya karar verdim o yüzden. Gerçekten yanımda olacak ve beni anlayacak bir arkadaş çıksın karşıma. Birkaç ay daha bekleyemem cidden. Neyse buradan bekleyeceğiz biraz anlaşılan, yaş ve kriterlerinizi de paylaşırsanız sevinirim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun