Bu Hayatta En Güzelini Arıyorum

Bu hayatta en güzelini arıyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Hadise ismim ben geldim selamlar. Yaşım 37, dul bir kadın olarak bu hayatta en güzelini arıyorum. Neden mi? E çünkü ben de çok güzelim. Hak ediyorum yani. Samimi bir arkadaşım olsun istiyorum hepsi bu arkadaşlar. Son zamanlarımda biraz sorunlar yaşadım haliyle arayışım devam ediyor. Kriterlerimiz elbette olacaktır ama bunları güzel bir şekilde dile getirmek lazım. İlk olarak yazın bana arkadaşlar, yorumlarla mesajlarla.

Bu sayede ön görüşme yapmış oluruz ve telefondan sohbete geçeriz ah ne güzel hayaller bakalım gerisine. Şimdi şöyle bir durum daha var. Arkadaşlar insanların kendine olan saygısı da kalmamış. Aman diyeyim ben en ufak saygısızlığa gelemem.

Çok güzel olmam benim herkesle arkadaş olacağım anlamına gelmiyor. Tam tersi olur hep. 10 kişiyle muhabbet ederim ama 1 kişiyle sevgili olarak devam ederim. Küçük şeyler beni hep mutlu eder falan filan anlatırım bunları da. Başka diyeceğim bir şey yok. Kendimi az da olsa ifade ettiğimi düşünüyorum. Biraz da siz konuşun ileriye bakalım, mutlu olalım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun