Artık Yanmak Bana Göre Değil

Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Hülya adım merhaba. Artık yanmak bana göre değil. Evet ben kendime arkadaş arıyorum. 39 yaşında dul ve güzel bir kadınım. Neden yalnızsın diye sormayın bana olur mu? Son 1 senedir hayatımda kimseye asla şans vermiyorum her şeyin bir sebebi de vardır yani. O nedenle çok canımı sıkacak cümlelerden uzak durmanızı rica ediyorum. Her neyse moral bozukluğu olmasın tamam pardon arkadaşlar. Kendi kendime gerildim yine.

Şimdi ben bir daha evlenmeyeceğime göre sadece uygun bir arkadaş arayışını çözmem lazım. Gerçekten yanımdan ayrılmayacak biri olabilir ya da benimle kalmak isteyen de olur. Ya çünkü bir kadın ne kadar yalnız kalabilir gerçekten bu ne saçma bir durum.

İşte bu nedenle artık bir yol çiziyorum kendime ve ilerlemek istiyorum. Ama tamam yorulacağız, belki ağlayacağız fakat pes etmeyeceğiz. Daha önce bu hatayı yaptığım için yalnız kaldım işte. Aman ya güzel günler yakındır diye düşünüyorum hayırlısı ile bu süreci de atlatırız. Merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt vereceğim merak etmeyin sizler de.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun