Gelecek Umut Veriyor

Gelecek umut veriyor
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Hasret adım. Sevgili bulmak iyi bir arkadaş edinmek için buradayım. Umuyorum bu kez bulacağım. Çünkü gelecek umut veriyor artık bana. Yaşım 33. Evli değilim zaten, dul kaldım o kadar. Sadece kendime uygun bir arkadaş bulamıyorum her şey bu kadar. Kendimle alakalı tüm detayları tanıştığımızda anlatmayı planlıyorum arkadaşlar ama ufak tefek şeylerden bahsedebilirim. Çalışan biriyim her şeyim var. Ama şu tek kalmak, yalnızlık beni bunaltıyor. Ne dersiniz burada bulacak mıyız?

Gerçekten sevecek bir adam çıkacak mı karşıma ah bu sorular beni deli ediyor artık. Hep mi böyle kadersiz olacağım. Beyler aslında davul dengi dengine. Ama çirkin güzele gidiyor bu hayatta. Benim asla öyle bir ayrımım yok yanlış anlamayın.

Sadece iyimser olsun beni her anlamda desteklesin ve unutmasın hepsi bu. Beklentilerimiz de var elbette onları da telefondan konuşsak daha iyi olur sanki. Biraz huzur arıyordum ve son 6 aydır yalnız kaldığım için kafamı da rahatlattım. Şimdi artık ileriye bakma vaktidir. Hemen evlilik falan gelmesin kimsenin aklına. Sadece sevgili olarak ilerlemek amacındayım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun