Sadece Sevilmek İstiyorum

Sadece sevilmek istiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Amasya
Medeni Durum: Bekar
İsim: İlknur
Yaş: 29
Boy Kilo: 168 / 559
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Belirtmemiş

Sadece sevilmek istiyorum bu çok zor olmasa gerek. Adım İlknur merhaba arkadaşlar. Yaşım 29. Kendi kriterlerime uygun bir erkek arkadaş arıyorum. Uzun zamandır arayış içindeyim aslında ama bazen umudumu yitirmiyor değilim beyler. Her zaman iletişime açık bir kadınım. Daha önce evlenmedim ve bu konuda henüz kafam net değil. Haliyle önce iyi bir arkadaşlık süreci istiyorum. Bayan arkadaş arayışında olanların vakit kaybetmeden yazmasını beklerim.

Ben saygılı ve sevgili bir kişiyle arkadaş olmak için geldim aslında. İnsanları üzmeyen ve her konuda yanımda olacak biri. Beyler şu konuda da dürüst olmak lazım. Güven problemi yaşayabiliyorum bazen.

Haliyle bu zamanda gerçekten yanımda olacak, her anlamda destekleyecek biri lazım. Maddi olarak değil, problemim yok ancak geceleri şöyle iyi bir sohbet edeceğim birine henüz rastlamadım. Güzel bir kadınım ve gerçekten kendime çok iyi bakıyorum. Daha önce evlilik düşündüm ama malum nedenlerden kaynaklı yok ısınamadım. Şimdi artık ileriye bakma vakti gelmiştir. Haydi bakalım mesajlarınızı heyecanla beklemeye geçiyorum ben. Her konuda da soru sorabileceğinizi unutmayın.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun