Çareyi Uzaklarda Arama

Çareyi uzaklarda arama
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Malatya
Medeni Durum: Dul
İsim: Arzu
Yaş: 37
Boy Kilo: 167 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Belirtmemiş

İnsanlara bakış açım artık değişmeye başladı. Sebebini asla kestiremiyorum ama sanıyorum ki yeniden evlenmek doğru bir karar olacak. Bazısı güvenmez, bazısı sever ama tek kalır benim gibi. Çareyi uzaklarda arama derim sadece. Çünkü benim bu konuda iyi bir deneyimim var. Daha önce evlilik yaptım malumunuz. Dul bir kadın olarak karşınızdayım. O zaman bu zaman hayatıma kimse girmedi. Öyle biriyle sevgili hayatı sürmek bana göre değil.

Beceremiyorum o işleri ben nedense. Ama yaşım 37’e kadar geldi ve mantıklı düşünmeye karar verdim. Adını koymak gerek bazı şeylerin. Bundan önceki dönemlerimde neredeyse her şeyi kafasına takan biriydim. Neyse ki bu huyumdan kurtuldum artık biraz daha vurdum duymaz oldum diyebilirim. Bir şey söyleyeyim mi bunun sonu yok gerçekten.

Her defasında yoruluyorum, üzülüyorum ve tek kalıyorum. Ama evlensem böyle olmaz biliyorum. Çevremdeki erkek ve kız arkadaşlarım evlendi. Onlara gittiğim zaman nasıl mutlu olduklarını görebiliyorum. Sıra bana geldi eminim çünkü içime doğdu. İçime doğan her şey olur net yani. O zaman bekleme zamanı haydi mesajlar yağsın.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun