Selamsız Gidenlere Selam Olsun

Selamsız gidenlere selam olsun
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Malatya
Medeni Durum: Bekar
İsim: Buket
Yaş: 28
Boy Kilo: 166 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Sigortacı

Buket ismim merhaba. Yeni bir sayfa açtım kendime sadece ciddi beylere kapım açık. Bu konuda neler yaşarım bilmiyorum karşıma da kimler çıkacaktır. Tahmin etmek zor. Ama bakımlı bir sevgiliye yok demeyeceğim. İnsanların fikirlerine saygı duydum ama benim fikirlerim ne olacak birisi söylesin lütfen. Konunun ne kadar derin olduğunu biliyorum ve öyle günler oluyor ki can sıkıntısından kahroluyorum. Tasımı tarağımı toplayıp gitmek istedim çoğu kez.

Ama ailem var her ne kadar ayrı eve çıkmış olsam da. Haftada bir ziyaret ediyorum. Anlayacağınız tek yaşıyorum beyler ben. Artık sevgilimle kalmak amacındayım. Maddi anlamda asla yük olmam öyle düşünmesin kimse. Çalışan bir kadınım ayaktayım dimdik hem de. Bundan sonra neler görürüz bilemem ama heyecanla beklediğimi bilin. Doya doya bir aşk beklentisi içerisindeyim ben ilerisi için bir şey demek zor.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum

  1. Merhaba ben Malatya’da çalışmaktayım yalnız bayanlarla tanışmak istiyorum yaşım 39 ilgilenen olursa pişman olmaz. Bana mailde atana numaramı veririm