Ciddi Beyleri Bekliyorum

Ciddi beyleri bekliyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kocaeli
Medeni Durum: Bekar
İsim: Emel
Yaş: 28
Boy Kilo: 167 / 57
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Yönetici Asistanı

Merhaba arkadaşlar nasılsınız? Emel ismim. 28 yaşında evlilik düşünen bir bayanım. Yalnızca ciddi beyleri bekliyorum. Nasibimiz kısmetimiz belki buradadır beyler bilemeyiz bunu. Şimdi arkadaşlar ben hayat dolu bir bayanım. Aradığım kişinin de kendisini sevmesini istiyorum öncelikle. Çünkü kendini sevmeyen kişi beni hiç sevemez. Ayrıca benim özelliklerim de öyle. Farklı bende olmayan bir şey istemiyorum karşındakinden.

Ben kendine aşık, keyif ve muhabbet dolu, dost canlısı bir bayanım. Kişisel bakımıma ve yaşantıma çok dikkat ederim. Yaşımdan daha küçük gösterdiğimi söylerler hep. Ben hep dikkat ettim, saçıma, yüzüme ve vücuduma. Sporumu yaptım, sağlıklı ve dengeli şekilde beslendim. Bir kere geliyoruz hayata sonuçta. En iyi şekilde yaşamak hepimizin hakkı.

Öyle çok seçen birisi olmasam bile belli şeylere dikkat ederim. Mesela erkek dediğin kadınını el üstünde tutmalı, kıskanmalı ve ona değer vermeli. Her dediğini yapmasa dahi bir anlaşma olmalı karşılıklı. Benimle iletişim kurmak isteyen arkadaşlara ufak ipuçları olsun bunlar. Bana mesaj göndererek ulaşabilirsiniz. Mesaj yazanlara mutlaka cevap veriyorum arkadaşlar görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun