Seninle Son Bulsun

Seninle son bulsun
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kocaeli
Medeni Durum: Bekar
İsim: Sude
Yaş: 32
Boy Kilo: 168 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Belirtmemiş

Merhaba arkadaşlar ben Sude. Hayatıma girecek erkek arkadaş için yani evlenmek için buradayım. Seninle son bulsun her şey istiyorum. Bu kararı almak zor oldu desem yeridir ama artık düzenimi oluşturmak yuva kurmak istiyorum beyler. Fakat hadi evlenelim diye biriyle beraber olmak istemiyorum. Önce aramızda aşk olmalı, sevgi olmalı. Yoksa bir ömür götüremeyiz bu ilişkiyi. İlişki benim için çok önemli ve hayatımı birlikte sürdürüp eğlenebileceğim bir erkek istiyorum yanımda.

Sadakat ve güven benim için hayli değerli şeyler. Eğer bunlar yoksa o erkeği yalnızlıkla sınamayı da bilirim. Bunları okuyunca otoriter biri gibi gözükebilirim ama durum öyle değil arkadaşlar. Evlilik bu sonuçta. Herkes ne istediğini açıkça belirtmeni bence. Biriyle tanıştığınızda daha önceki insanlara yaptığınız hataları yapmıyorsunuz ve ona göre yolunuzu çiziyorsunuz artık.

Ben de büyük olmasa da ufak tefek hatalar yaptım hayatımda. Hata yapan insanın da hayatımda pek yeri yok. Ne demek istediğimi anlıyorsunuz sanırım. Niye böyle katı düşündüğümü tanışırsak anlarsınız. Burada yoksa yazım uzayacak gereksiz yere sıkmayayım şimdi sizi. Mesaj gönderirseniz en ince ayrıntısına kadar sohbet eder, birbirimizi tanıma imkanımız olur beyler.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun