Çok Yanmaktan Bıktım

Cok yanmaktan biktim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Çok yanmaktan bıktım artık bu gidişe dur deme vakti. Arzu’dan selamlar arkadaşlar. Herkese mutlu günler diliyorum nasılsınız iyi misiniz? Beni soracak olursanız evet iyiyim ve heyecanlıyım. İlk defa buradan ilan açıyorum. Amacım doğru düzgün birini bulup sevgili olmak. Yaşım 28. Evlilik benim için erken şimdilik böyle bir düşüncem yok. Belki de doğru insanla karşılaşamadığımdandır? Neyse bunları konuşmak için zaman var diye düşünüyorum her zaman her saatte sohbet ederim bunu da söylüyorum.

Ondan sonra şu konuda da anlaşalım. Ben anlayışlı insan severim öyle kısıtlayacak biri karşıma çıkarsa canım sıkılır. Ama bir arada olursak ne bileyim her konuda anlaşırız diye umuyorum. Genel olarak kendimi bu şekilde tanıtmış olayım da sonra farklı anlamayın olur mu?

Aklı başında ne istediğini bilen beyler bana yazabilir gerçekten güzel bir süreç bizi bekliyor diye düşünüyorum. Onu da geçtim her zaman her yerde yalnız kalmaktan bıkmış bir kadın olarak bu konuda ciddiyim bunu bilmeniz yeterli. Şimdi mesajları heyecanla bekliyorum ve bakalım bu dönemde beyaz atlı prensim kim olacak, ciddiyetle beklemeye devam ediyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum