İstediğim Şey Mutluluk

İstedigim sey mutluluk
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Adım Handan selam arkadaşlar. İnsanlarla tanışmaya değil, bir kişiyle gerçek anlamda sevgili olmaya geldim. İstediğim şey mutluluk başka bir beklentim yok. Sanaldan sevgili bulunur mu diyenlere sesleniyorum. Belki kaderimiz burada yazılı ne biliyorsunuz? Acaba bu süreçte benim yanımda olacak kaç kişi var? O kadar seçici değilim ama bunu bilmenizi istiyorum. Sadece konuşma tarzı ve yaklaşım önemli. Güven veren bir yapıdayım, sevgilim de öyle olmalı.

Yaşım 32 oldu. Bakalım yine de hayırlısı olsun istiyorum. Günler su gibi akıp geçerken ben burada yalnız başıma kalmak da istemiyorum. Evet bende durumlar böyle. Sizler de yazarsanız az çok anlarız ve konuşmaya başlarız.

Numaramı sadece mesaj gönderenlere aktarırım öyle herkeste olmasın numaram. Bunun dışında son dönemlerde yalnızlık sorunu iyice başladı bende. Bunu halletmem lazım. Cesaretli, kendine güvenen, çalışan bir adam arıyorum aslında. Gezmeyi eğlenmeyi müzik ve sinemayı seven biriyim. Umarım zevklerimiz örtüşür bu konuda. Tamam artık benden bu kadar, şimdi sözü size bırakıyorum arkadaşlar. Buyursun gelsin mesajlar. Umarım her şeyin en güzeli ve en iyisi olur başka beklentim yok.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum