Eski Günleri Özledim

Eski günleri özledim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Giresun
Medeni Durum: Bekar
İsim: Esra
Yaş: 25
Boy Kilo: 168 / 58
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar ya ben eski günleri özledim. Tabi ki birçok nedeni var hepsini paylaşmaya vakit yok. Esra ismim, arkadaş arıyorum sadece. Yaşım 25. Herkesin kendine göre nedenleri var aslında biliyorsunuz. Durum böyle olunca inanın kendimden geçtiğim de oluyor. Nasıl yani diye soracak olursanız; çağımızın hastalığı aslında yalnız kalmak. Durum böyle olunca nedensiz ağlayabiliyoruz.

Hepsini de geçtim bu zamana kadar kendimden çok ödün verdim. Farkında olmadan hem de. Ama artık dur diyorum. Geleceğe yönelik adımlar atmanın derdindeyim. Vakit hızlı geçerken yüreğim de yaşlanıyor hissediyorum. Bu hayatı bizler yaşamaya geldik. Doğru insanların karşımıza çıkması bu kadar zor olamaz.

İnanıyorum belki güzel olacak diye bekliyorum ama yok olmayacak sanıyorum. Bu yüzden geldim kısaca derdimi paylaşmak istedim. Neyse ya görülecek ne varsa görürüz problem değil. Yaşıma uygun biri çıkarsa karşıma hemen dönerim telefon ile. Mesajlarınızı lütfen bekletmeyin. Biraz sabırsız bir genç bayan olduğum için sonradan strese giriyorum. Anlayışınızı rica ediyorum. Vaktinde yaşanmalı her şey, eski günleri de artık özlemek istemiyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun