Mutluluk Vakti Geldi

Mutluluk vakti geldi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Gümüşhane
Medeni Durum: Bekar
İsim: Canan
Yaş: 30
Boy Kilo: 167 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Danışman

Canan benim adım. 30 yaşındayım artık mutluluk vakti geldi diye düşünüyorum. Burada olma nedenime gelince; evlilik kararı aldığımı ilan ediyorum. Kimse kusura bakmasın ben öyle bekleyecek biri değilim. Zaten şu güzelliğim başa bela neredeyse. Tanışacağız da konuşacağız da bitmez o mesele işte. Ama buradan biriyle tanışırsam daha hızlı ilerlerim diye düşünüyorum. Kısmettir bu işler baktınız ilk mesaj atana ısındım.

Önemli olan kendinizi yeteri kadar ifade ediyor olmanız arkadaşlar. Öyle sıradan biri değilim ben. Zamanım kıymetlidir bilesiniz. Kitaplara kapatırım kendimi günlerce yalnızlıktan. Ama gelin görün ki böyle gitmez. En kısa zamanda taliplerimi bekliyorum. Lütfen kendinizi kısaca tanıtmayın. Anlatın benim gibi. Şunu severim, şunu yaparım falan filan işte.

İlgimi çeken erkekler her zaman kibar erkeklerdir. Evleneceğim adam da kibar olmalıdır. Kaba insanlarla sosyal arkadaş bile olmam ben. Kaldı ki sevgi beslenmeyen, hoşlanmayan bir erkekle ne yapabiliriz ki? Aman ya neyse beni anladığınızı umuyorum ve aranızdan ayrılıyorum. Mesajlarınızı en kısa zamanda beklediğimi de unutmamanızı rica ediyorum. İyi günler.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun