Evlenmek Kolay Değil

Evlenmek kolay değil
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Gümüşhane
Medeni Durum: Bekar
İsim: Fatma
Yaş: 33
Boy Kilo: 168 / 59
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Öğretmen

Fatma ismim. Evlenmek kolay ama değil bunu anlatmak için gelmedim. Eş adayımı arıyorum aslında ben. Evlenmeye karar verdikten sonra hayatımda neler değişti onlardan bahsedeceğim. Birincisi güler yüzlü olmaya başladım. Çok güzel bir bayanım ama somurtarak geziyorum işte. İkincisi hayallerim var. Eşimle yurt dışına çıkmak istiyorum ben ya. Gezmeyi çok severim yani. Yaşım 33 bu arada. İkimiz için sevgi biriktiriyorum.

Kendime esirim şu sıralar. Kimseyle muhabbetim falan yok. Arkadaşlar çağırıyor kafeye bile gitmiyorum o derece üşeniyorum. Artık hayatıma birini almam lazım. Ciddi düşünenler yazarsa sevinirim. Sevgili kalacak halim yok ben fazlasıyla ciddiyim arkadaşlar. Sizden de bu ciddiyeti bekliyorum. İlk tanışma sırasında elbette heyecan olacak ama öyle kısa sürede arkadaşlık da kuramıyorum.

İğneden ipliğe tanımam gerekiyor anlayacağınız. En kısa sürede mesajlarınıza da döneceğim. Çalışıyor olmam, mesajlarınızı görmeyeceğim anlamına gelmez. Takipteyim burayı sürekli. İnat ettim bulacağım ben o eşimi ya. Bu arada evlilik için hazırım ama dediğim gibi tam anlamıyla tanımam gerekiyor bir insanı. Aksi durumda hayata ilk ve son defa geliyoruz bari sevgi dolu yaşayalım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun