Geçici Değil Kalıcı Bir Süreç İstiyorum

Geçici değil kalıcı bir süreç istiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selamlar herkese. Geçici değil kalıcı bir süreç istiyorum öyle kısa süreli beraberliklerin kadını değilim ben en başında belirteyim bunu arkadaşlar. Aysun ismim. Burada olmamın tek bir nedeni var. O da doğru kişiyi bulmak. Şimdi diyeceksiniz burada ne işin var? Olur mu öyle, gerçek hayatta karşımıza adam çıkmazsa ne yapabiliriz ki? Geldik kısmetimizi arıyoruz. Yaşım 36 beyler. Boşanmış bir kadınım ve yeniden evliliği düşünmüyorum. Çünkü baya bir yordu bu süreç beni. Belki nasip kısmet kaderde yeniden bir evlilik vardır ama düşüncelerimi değiştirebilecek doğru kişi sayesinde neden olmasın diyorum.

Şu an ki tek arayışım düşüncem güzel bir ilişkiye başlamak. Geçici bir durum değil kalıcı süreç istiyorum. Her şeyi ile dolu dolu yaşamak gerek bence. Sevinçlerini üzüntülerini paylaşmak derdine derman olmak gerek her iki tarafında.

Yeni bir ilişkiye başlamak öyle kolay gibi görünüyor ama insanların birbirini çok yakından tanıması gerekiyor. Davranış tarzı, konuşması, saygısı ve sevgisi ile en önemlisi de dürüstlüğü dikkat çekmeli. Ben böyle kişilerden hoşlanırım açıkça söyleyeyim en baştan. Neyse bunların hepsini de geçtim ya bir erkek sahiplenecek ya gerçekten. O kadar saçma arkadaşlıklar görüyorum ki kim kime dum duma bana göre değil o işler. Aman benden uzak olsun. En güzeli bizlerin olsun.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun