Kendime Vakit Ayırmak İstiyorum

Kendime vakit ayırmak istiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Kocaman ama gerçekten kocaman selamlar. Dilek ben. Sürekli pozitif düşünen 35 yaşında yalnız yaşayan dul bir bayanım. Hem bu yalnızlığa dur demek hem de hayatımı yeniden yapılandırmak için buradayım arkadaşlar. Boşanma süreci iş güç derken kendimle pek baş başa kalamadım açıkçası. Artık kendime vakit ayırmak istiyorum. En son buradan böyle bir ilan açmanın mantıklı olacağını düşündüm. İnsanlar çok garip. Önce geliyor çok hoş bir kadınsın falan. Sonra diyor ki bu iş olmaz. E olmazsa neden zamanımı çaldın? Ya saçma sapan işlerle uğraşıyoruz ne diyeyim.

Artık kendime vakit ayırmak amacındayım. Kimseyle ciddi olmadığı sürece arkadaşlık etmem haberiniz olsun. Ciddi derken ileriye dönük değil yanlış anlaşılmasın. Biraz kendimden bahsedeyim. Kolay kolay kimseye aldanmam. Dikkat çeken bir güzelliğim var. Hafif kıskancım.

Boyum uzun, bakımlıyım. Yalnız kaldığımda oturur kitap okurum, çıkar gezerim, canlı müzik dinlemeye bayılırım. Bunlar herkeste falan vardır bilemem ben böyleyim. Nasibimizde varsa gelir bulur bizi. Yoksa da diyecek bir şey yok. Her şeyin fazlası zarar ama. İlginin de sevginin de fazlası gerçekten zarar verir.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun