Yüreğime Bahar Gelsin

Yüreğime bahar gelsin
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Yüreğime bahar gelsin artık olmaz mı? Merhabalar, iyi günler olsun nasılsınız bakalım? Seda benim adım. 33 yaşındayım. Erkek arkadaş bulmak için buradayım bilginiz olsun beyler. Konuştuğum birkaç kişi oldu ama aklıma yatmayınca ilerletemedik. Yanlış anlaşılmasın beğenmeme nedenim tip falan değil. Tamamen hal ve hareketler. Kendini beğenen erkeklerle sosyal arkadaş bile olmam. Onun dışında üstten bakan, her haltı ben biliyorum diyen, aşırı kıskanan ve kısıtlamaya çalışan erkeklerle işim olmaz.

Ciddiyet arıyorum ben. Malum boşanmış bir kadınım arkadaşlar. İyi kötü hayat tecrübelerimiz oldu. İstiyorum ki karşımdaki kişi bana bir şeyler katabilsin bana yön verebilsin. Ee ben mi onu çekip çevireceğim doğruyu yanlışı göstereceğim. Bu durumlar karşılıklı olur tabi ki ama erkekte biraz olgun olmalı. Canı sıkıldığı zaman aramayan, her zaman aklında olacağım, ilgili bir sevgili aramaya devam ediyorum. Bulacağım sonunda biliyorum. Geç olsun güç olmasın bunu her yerde söylerim.

Tamam yaş ilerliyor ama mutsuz bir geçmişim olabilir ama ince eleyip sık dokuyorum artık? Benim gibi düşünen erkekler varsa mesaj atabilir. İyi anlaşacağımızı umuyorum arkadaşlar. Ama bilemeyiz işte. Bazı insanlar son anda değişiyor ve farklı bir kimliğe bürünüyor neredeyse. Aman ya böyle olsun istemem. Herkese de şans veririm orası ayrı mesele.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun