Mutluluğa Atılacak İlk Adım

Mutluluğa atılacak ilk adım
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Esra ben. 34 yaşında dul bayanım arkadaşlar. Evet gerçekten mutluluğa atılacak ilk adım için buradayım. Düzgün birisi karşıma çıkar mı bekleyip göreceğiz bunu. Mutlu olmak için de doğru kişiyle karşılaşmak lazım bunun da farkındayız tabi ki. Yaşım gereği ciddiyete önem veririm. Şakalaşmayı sevmem hem de gereksiz gelir bana ama sevgilim olacak kişi için bunlar geçerli değildir tabi ki. Bu sefer farklı bir şey denemek istedim. Sanal bir siteden biriyle tanışmak hem heyecanlı hem de birbirimizi tanıma adına daha kesin sonuç verir diye geçti aklımdan.

Bu arada kader kısmet bu tür durumlar. Kimin nerede ve ne zaman nasıl karşımıza çıkacağını bilemeyiz ama ben bu konuda fazlasıyla titizim yani haberiniz olsun. Evet bazı konularda değinmek istiyorum. Öncelikle insanlar neden birbirini üzer bana birisi söyleyebilir mi?

Evet geçmiş evliliğimde bir takım sorunlar yaşadım ama hepsinden de ders çıkardığımı söyleyebilirim. Şimdi aynı hatayı yapmamak için sevgilim olacak kişiyi özenle seçeceğim gerçekten. Seçmek kolay ama sonradan ortaya çıkan hal ve hareketler üzüyor be insanı. Bekleyip göreceğiz, görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun