Teklif Ediyorum Sevgilim Olur musun?

Teklif ediyorum sevgilim olur musun
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Teklif ediyorum sevgilim olur musun? Gonca ismim. Buradayım en sonunda. Aslında çok düşündüm yeni bir ilişkiye başlama olayını. Yaş 32 olunca dedim ki artık hayır olmaz yalnızlık böyle nereye kadar? Artık kendime uygun bir sevgili bulup yoluma bakacağım. Herkes birbirini seviyor gibi duruyor ama çevremdeki herkes sahte. Ben de böyle biriyle karşılaşacağım diye korkuyorum açık söylemek isterim. Dürüst, bakımlı erkeklerden hoşlanırım. Böyle biri olsun hayatımda çok mu şey istiyorum?

İşinde gücünde olsun tabi boş gezen erkekleri sevmem çünkü. Bu arada kendi işimin patroniçesiyim bilginiz olsun. Her şey gelip geçici, hayat gibi. Ama bu hayatta sevdiğim insanla yaşlanmak istiyorum. Kısmet deyip geçmeyeceğim. Bana gelen her mesajı değerlendireceğim.

Günlerdir düşünüyorum acaba başka bir yerde yanlış mı yaptım diye. Dönüp bakıyorum arkama yanıt belli; Hayır. Ben hep insanların hayırlı işlerine koşmuşum falan ama bana gelince herkesin işi var! Bu yüzden kimseyi düşünmemeye karar verdim. En önemlisi benim mutluluğum. Egoist falan değilim yanlış anlaşılmasın lütfen. Her neyse buyurun mesajlar gelsin de görelim kim arkadaş olmak istiyor, kimin niyeti ciddi.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun