Sana Bir Sorum Var

Sana bir sorum var
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Sana bir sorum var? Sende mi benim gibi yalnızsın? En içten dileklerimle selamlar. Semiha ben. Artık sevgili bulma zamanım geldi diye düşünüyorum ve o nedenle aranızdayım. Açıkçası şansımı denemek istedim. İyimser bir bakış açım var. Yaşım 30. Diğer ilanlara baktım da hep 30’lu yaşlar. Yahu herkes mi yalnız kızlar? Yok yok sanmam kaderde ne yazılıysa o olur. Son zamanlarda bahtım açıldı gibi ama. Teklifler falan alıyorum iş yerinde ama ne yazık ki hiçbirine ısınamıyorum.

O nedenle biraz heyecan olsun, tanımadığım bir insanla ilerlemek istiyorum. Bana mesaj atmak isteyenlere bir sorum var. Hayatta bazı şeyler için geç mi kaldım gerçekten? Bunu yanıtlarken kendinizden de bahsetmenizi rica edeceğim. Mesela bana gelelim; dediğim gibi iyimser bir yapım var.

Ruh halim canlı. 20’lik genç kız gibi görünüyorum. Bir kız kendine bakacak arkadaşlar ya. Duygusalım, bazen de çekingen bir yapım var. Hepsini geçtim hiç kıskanç değilimdir. Ama nedense en çok beni kıskanırlar. Maddi manevi durumum iyi şükürler olsun. Tek eksiğim düzgün birinin karşıma çıkmamış olmaması. Bakalım ya şansımızı deniyoruz işte. Umarım en güzel hayat bizlerin olur. Tabi ki hepimizin demek istedim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun