Yalnızlıktan Bıktım Usandım

Yalnızlıktan bıktım usandım
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Meltem ben selam herkese. Yaşım 28. Herkes yaşını paylaşmış normalde paylaşmak istemiyordum herkes küçüksün evlilik için diyor, arkadaşlarım falan. Ama bence öyle değil. İnanın artık yalnızlıktan bıktım usandım. Arkadaşlık teklifi geliyor o kısımda sorun yok ama gelin görün ki ben ciddi bir durum arıyorum. Evlenmek bana göre çocuk oyuncağı da değil ama tek hayalim. Kendimden kısaca bahsetmek istiyorum izniniz olursa.

İlk olarak kıskanç adamlardan nefret ederim. İkincisi kısıtlamaya gelemem. Özgür bir kız da değilim tabi yanlış anlaşılmasın. Ama gereksiz yere onu yapma bunu yapma şuraya gitme falan olmaz. Arkadaşlar sizden bir ricam var. Mesaj atarken yaşınızı mutlaka doğru yazın.

Kendimden çok büyük biriyle evlenmek doğru olmaz. Yani 33-34 falan ideal olabilir. Bunun dışında çalışan bir erkek olmalı. Evine nasıl bakacak yoksa? Çalışmanın dışında bana değer verecek, her zaman yanımda olacak. Eş olmak bunu gerektirmez mi? Valla bu zamana kadar şansım dönmedi artık dönsün istiyorum. Henüz çalışmıyorum, eşim onay verirse çalışır evime destek olurum. Hayırlısı olsun bakalım ya görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun