Gerçek Anlamda Anlayış Bekliyorum

Gerçek anlamda anlayış bekliyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Bolu
Medeni Durum: Bekar
İsim: Meral
Yaş: 29
Boy Kilo: 165 / 56
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Çalışmıyor

Meral adım buradan herkese selamlar. Ben gerçek anlamda anlayış bekliyorum. Sebepsiz yere gerilmekten ve inanın artık tek kalmaktan bıktım. Yaşım 29 ayrıca evlenmek istiyorum. Bu süreçte bana yazmak isteyen herkes ile arkadaş olurum problem yok. Sadece tanımakta zorluk çekeceğim biliyorum. Bunun yanı sıra çevremle ilgili pek konuşmayı sevmem. Çünkü zaten herkes kendine yakışanı yapıyor.

Ben aldatıldım daha önce. İşte bu sebepten ötürü de insanlara temkinli yaklaşıyorum. Sevgili muhabbeti yerine evlenme aşamasında olmak istiyorum. Hayatımın düzene girmesi şart oldu. Hepsi bir yana kriterim de yok biliyor musunuz?

Sadece insan olsun, anlayışlı ve gerçekten bakımlı olsun yeterli. Ben öyleyim çünkü. Ruh ikizini bulmak bu kadar zor olmasa gerek diye düşünüyorum. Evet lafı çevirmeye gerek yok, evlenmek isteyen beyefendiler bana yazabilir. Buradayım ve aradığımı bulmadan gitmeye hiç niyetim yok. İlk adımı da erkekler atmalı derken ilandan ilk adımı da ben attım daha ne olsun o zaman bekleyiş süreci başlasın. Heyecanlı ve birazcık kıskanç olduğumu da paylaşmak istiyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun