Güzel Günler Yakındır

Güzel günler yakındır
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kars
Medeni Durum: Bekar
İsim: Merve
Yaş: 33
Boy Kilo: 159 / 52
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık

Merve benim adım. 33 yaşında bekar biriyim. Buradan ilan açmak istedim güzel günler yakındır umarım. Sıradan biri olmaya çalışıyorum ama yok arkadaşlar arasında hep en popüler benim nedense. Tabi tiple falan ilgisi vardır ama sanırım ilgi odağı olmamın farklı sebepleri var. Bunları tanıdıkça anlamanızı istiyorum. Biraz gizemli takılırım aslında. Evliliğe henüz hazır değilim diye düşünüyorum. Güzel bir arkadaşlık için buradan sizlere yazıyorum arkadaşlar haberiniz olsun.

Benim çevrem bana yetiyor yani. Oysa şu yalnızlık olayına takıldım uzun süredir. Gerçekten doğru insanı bulacak mıyım, beni sever mi, beni beğenir mi falan diye düşünmekten yoruldum. Ben insan ayrımı yapmam. Her bayana eşit ve saygılı davranırım. Bunlar olmasa zaten ilişkiler çıkar üzerine kurulu olur.

İnsanların neler düşündüğü umurumda değildir. Sadece güzel şeyler olsun diye mücadele ederim. Sevdim mi sonuna kadar giderim ama. Aşkta böyle bir şey işte. Yarı yolda bırakmadan, hastalıkta sağlıkta her zaman birlikte olmak çok güzel olacaktır. Of bir de bu kısmetsizliğim ortadan kaybolsa. Neyse gelsin mesajlar da bakalım görelim görüşürüz beyler.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun