Hayat Tek Başına Yoruyor

Hayat tek başına yoruyor
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Kars
Medeni Durum: Dul
İsim: Semiha
Yaş: 36
Boy Kilo: 167 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Güzellik Uzmanı

Selam olsun herkese. Hayat tek başına yoruyor artık o yüzden buradayım. Nasılsınız umarım iyisinizdir. Ben heyecanlıyım. Neden mi? Çünkü buradan bir sevgili arkadaş bulacağıma inancım tam. Adım Semiha bu arada. Yaşım 36. Bazı arkadaşlarımdan çok etkilendim aslında. Hepsinin hayatında biri var ve hepsi çok mutlu. Bakalım artık ne olacak bu durumun sonu. Evet ben heyecanlı biriyim bunu kısa sürede anlarsınız ama heyecan olmalı insanın hayatında.

Bununla birlikte benim yanımda insanın canı sıkılmaz haberiniz olsun. Çünkü çok güzel espriler yapıyorum, arkadaşlarımla tiyatro yapmak gibi bir hobim de var. İşim gücüm var, arabam var. Daha ne olsun değil mi? Varsa merak ettiğiniz başka şeyler hemen sorun cevap vereyim. Şu süreci en güzel şekilde değerlendirelim yani başka da bir şey istemiyorum.

Bu söylediklerimin dışında ciddi ağır başlı beylerden hoşlanırım haberiniz olsun. Bakalım neler olacak ya hayat çok kısa. Bugün varız yarın yokuz. Önemli olan beraber saygı ve sevgi çerçevesinde yaşamak değil mi zaten? Neyse ya duygusal bir kadınım ben. Aynı zamanda çok kibar biriyim. Hepsini geçtim çok anlayışlıyım. Gerisi sizde artık.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun