Kalbim Doğru İnsanı Bulsun

kalbim doğru insanı bulsun
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Siirt
Medeni Durum: Bekar
İsim: Ferhunde
Yaş: 32
Boy Kilo: 164 / 64
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik

Ferhunde ben selamlar. 32 yaşında güzel bir kadın olarak bir şeyler yazayım dedim. Aslında tek isteğim var, ah kalbim doğru insanı bulsun. Aklımda bir evlilik hayali canlandı son zamanlarda. Yaş da fazla geçmeden olsun isterim. Tabi her dilediğimiz anında gerçekleşmez bence. Şimdiden kriterleri falan bırakalım önce iletişime geçecek adam bulmak gerek. Her neyse uzun süre buralarda olacağım.

Bakacağız ama birkaç isteğim var. Aslında istek demesek her kadının hayali vardır bilir misiniz? İyilik ve sevgi dolu insanlar gerekiyor bana. Hepsiyle tanışıp en sonunda evet ben bununla evlenebilirim demek istiyorum. Ama şu içinde bulunduğumuz dönem ne kadar saçma. Kimsede güven yok saygı kalmamış. Herkes öyle değil yanlış anlamayın lütfen.

Demek karşıma çıkanlar o şekildeydi ki böyle konuştum kusuruma bakmayın. Sadece ne kadar iyimser biri olduğumu paylaşmak istedim. Görüyorum ki insanların yarısı yalnız buradakilerin. Tabi zamanında herkese güvenirsek olacağı bu beyler bayanlar. Her neyse mesajlarda görüşelim artık bahtımıza ne olur ne biter göreceğiz. İyi günler diliyorum herkese.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun