Yine Geç Kaldım Hayata

Yine geç kaldım hayata
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Siirt
Medeni Durum: Bekar
İsim: Merve
Yaş: 27
Boy Kilo: 165 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört

Kapanmayan defterlerim vardı sonunda hallettik. Selam arkadaşlar Merve adım. Yine geç kaldım hayata ama olsun. Yaşım 27. Henüz hayatın baharındayım. Nasılsınız bakayım bir sohbet havasında geçsin her şey. Beni soracak olursanız kırgın ve yalnızım. Bir sevgilim bile yok daha ne olsun. Normalde şu güzellikte birinin asla yalnız kalmaması gerekiyor. Nerede yanlış yaptık bilmiyorum ve umurumda değil.

Beyaz sayfamı açtım bekliyorum. Tamam öyle oturduğumuz yerden de olmaz bu işler biliyorum. Biraz mücadele lazım farkındayım. Aslında hata şu; çok duygusalım ben. Çabuk inanıyorum insanlara. Hal böyle olunca en sonunda üzülen yine benim. Ne yapabilirim bu konuda asla bir fikrim yok. Bahanelere sığınırdım eskiden ya şimdi? Gelin her şeyi güzel düşünelim ki iyi olsun.

Başka türlü bu hayatı çekecek gücüm de kalmadı. Dul falan değilim yanlış anlamayın bekarım ve sevgili aramaya geldim hepsi bu. İlk yazan her zaman şanslıdır tabi ki fırsat vereceğim herkese. Aklıma gelen başka bir durum yok siz yazın muhabbete başlayalım artık. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun