Kendime Bir Şans Vermek İstedim

Kendime bir şans vermek istiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selam dostlar, arkadaşlar, canlar. İsmim Yağmur. Kendime bir şans vermek istedim. Evlenmeye geldim be ne var bunda? Arkadaş bulmaya gelmedik sonuçta. Bazı şeylerin zamanı geldi de geçiyor. Boşandım diye yeniden evlenemem anlamına gelmiyor dimi bu? Yaşım  daha 34. Evlenmek değiştiriyor bazı şeyleri. Mesela sorumluluk sahibi oluyorsunuz. Onun dışında beraber geziyorsunuz, alışveriş yapıyorsunuz falan.

Ya bunlar cidden çok güzel şeyler. Ama doğru kişi ile olması önemli. Malum sütten ağzımız yandı bir kere. Ben eş adayımda öyle büyük kriterler aramıyorum. Seviyor mu, yanında mı, güveniyor mu? Olay bitmiştir, bunlar benim için yeterlidir.

Herkesin bir şansı olmalı diye düşünüyorum bu hayatta. Canımız sıkan kişiyle hemen irtibatı kesmem mesela. Bir şans daha veririm. Kendini toparlamışsa eyvallah, yok aynen devam ediyorsa güle güle. Arkadaşlar ben çalışan biriyim ve çok stresli bir işim var. Ama bunu yansıtmıyorum. Eşimden de aynı şeyi beklerim yani kısacası bu. Çok da zor bir kadın değilim sanırım. Doğru insanı bulduktan sonra hiçbir konuda sorun yaşanmayacağına inanırım. Kalın sağlıcakla.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun