Sıra Bende

Sıra bende
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Sıra bende artık. Ayşe benim ismim selamlar. 27 yaşındayım. Ciddi bir adım atma kararı aldım en sonunda. Yani bu süreçte kimse yanımda olmadı umurumda değil. Zaten insanoğlu yalnız değil midir? Evet artık kendi ayakları üzerinde duran bir bayan olarak gelen teklifleri değerlendirmek istiyorum. Tamamen arkadaşlık üzerine sohbet ederim. Boşa gidecek bir vaktim yok maalesef. Her zaman dürüstlükten yanayım. Yalan söylendiğinde arkama bile bakmam.

Başka ne anlatayım ha şey bir de bir erkekte bana göre tip falan önemli değildir. Yalan konuşmasın, sevsin ve saysın yeterli. Ben de öyle yaparım çünkü. Sevgilime karşı daima sorumluluklarım var. Ama onun da var. Tek taraflı değil yani umarım anlamışsınızdır beni.

Günler çok hızlı geçiyor. Geriye dönüp baktığımızda ah vah etmek istemiyorum o yüzden. Her şey zamanında ve yaşında yaşanmalı bence. Ee o zaman neden bu zamanlarımızın yaşımızın kıymetini bilmiyorum? Neden öylece geçip gitmesine izin vermiyoruz ki. Boş verin hayatın tadını çıkaralım. Tabii tüm bu söylediklerim doğru kişiyle olmalı. Yine de doğru insanı bulmak sanırım kolay olmayacak. Ben her şeyin hayırlısını istiyorum. En kısa sürede mesajlarınızı da bekliyorum haberiniz olsun.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun