Önce İnsan Olsun

önce insan olsun
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Merhaba Nimet adım. 24 yaşındayım. Sevgili arıyorum fakat önce insan olsun istiyorum. Neden bu şekilde bir söylemde bulundum hemen açıklayayım arkadaşlar. Etrafımdaki menfaatçi insanlar beni yordu artık. Beni ben olduğum için sevip değer verecek kişilere ihtiyacım var. Çünkü bizim güzellik değil, insanlık arayışımız var. Ben mesela öyle çok yakışıklı birini aramıyorum ki. Kendim gibi eli yüzü güzel olabilir elbette. Ama önce saygı beyler. Burada ilan açmamın nedeni de zaten reel hayattaki yalnızlığım.

Ya ben çok yoruldum ve artık tükenme noktasına geldim. İşte bu yüzden sadece sevgili olarak konuşacağım birini aramaya başladım. Birçok konuda fedakarlık yapabilirim. Karakterim bu şekilde ama iyi niyetimin su istimal edilmesi beni inanılmaz geriyor arkadaşlar.

Mesela güvendiğim erkekle çok uzun süre vakit geçirmekten hoşlanırım. Anlayışlı olurum ama biraz kıskancım ben. Durum böyle olunca bazen kaçıyorlar ya aslında seven kıskanır diye düşünüyorum. Bu arada mesaj ya da yorum yapanlara sadece numaramı vereceğim. Onun dışında fazla rahat biri değilim. Hazıra konmak gibi bir derdim de yok. Umuyorum ki artık buradan umduğumu bulur ve yoluma bakarım ne diyeyim ya.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. Sevgili Nimet iyi akşamlar. Güzel bir arkadaşlık kurabileceğimize inancım var. Arkadaşlığımızın başlaması için sizden gelecek mesajı bekliyorum.
    Hoşça kalın sevgiyle kalın.