İyi Bir Arkadaşa İhtiyacım Var

iyi bir arkadaşa ihtiyacım var
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Saliha adım bol şans herkese. Benim gerçekten iyi bir arkadaşa ihtiyacım var. Neden diye soracak olursanız sebebi belli az çok yani. Her defasında yanılmaktan yorulan bir kadınım. Yaşım oldu 34. Bu saatten sonra ben yalnız yaşayamam. Evlilik hayalim falan yok sadece beni anlayacak bir beyefendi varsa buyursun yazsın yoluma bakayım başka bir beklentim yok. Öyle zenginlik peşinde de değilim. Ben sadece anlayışlı bir erkek arkadaş arıyorum.

Tabi beraber güzel bir hayat geçirebiliriz işte. Ama yaşadığım şeyler beni son derece üzüyor. Yine aynı şeyleri yaşayacak mıyım diye düşünmeden edemiyorum. Beyler bir şey daha var anlatmam gerekiyor. Ben evlenip boşanmış bir kadınım. Bu da büyük bir güvensizliği beraberinde getirdi.

Her zaman söylerim ben kendimden başka kimseyle barışık olamadım işte. Ama bu defa düşüncelerimin değişeceğine inanıyorum. Bekleyip göreceğiz ya burası belki iyi bir şans getirecek bana ne dersiniz? Aşk olsun, hayat güzel olsun ve öylece geçsin gitsin zaman. Ne kadar az beklentilerim var şaşırmış olmanız gerekir.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun