Son Verdim Kalbimin İşine

Son verdim kalbimin işine
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Artvin
Medeni Durum: Dul
İsim: Zehra
Yaş: 37
Boy Kilo: 166 / 66
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Bankacı

Ne kadar iyi ve anlayışlı insan var ise hepsine selamlar. İsmim Zehra, yaşım 37. Son verdim kalbimin işine dedikten sonra yine sevgili aramaya geldim ben ya. Neden böyle oluyorum bilmiyorum sanırım sorun bende. İlk önce düzgün anlaşabileceğim birini arıyorum. Kendine bakan dikkat çeken bir bayanım ama yok işte bulamıyorum ki. Karşıma çıkanların hepsi farklı insanlar oldu. Kimi yaşça büyük, kimi farklı durumlar peşinde. Gerçek sevgiyi aşkı isteyen birileri çıkacak mı karşıma artık?

Neyse bu yüzden 2 sene kendimi kendimle baş başa bıraktım ama yok baktım bu da çözüm değil. Şimdi buradayım işte. Beyler kendinizi lütfen net bir şekilde tanıtın. Telefon sohbetine geçtiğimizde yok öyleydi falan demeyin sonra küsüp gidiyorum ben.

En kötü huyum da bu olsa gerek. Her neyse güzel düşünmek lazım bundan sonra. Canımız sıkılıyor olsa da bu da elbet bir gün bitecek. İleride belki farklı kararlar alacağız kimse bilemez bunu. Haliyle heyecan dorukta diyebilirim. Önce sevgilim olsun da gerisine hep beraber bakacağız. Hoşça kalın, güzellikler bizimle olsun.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun