Evlenmenin Vakti Geldi de Geçiyor

Evlenmenin vakti geldi de geçiyor
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Artvin
Medeni Durum: Bekar
İsim: Dilara
Yaş: 25
Boy Kilo: 166 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Yönetici

Evlenmenin vakti geldi de geçiyor bile haksız mıyım beyler? Selam. Dilara ben. 34 yaşındayım. Gerçekten de zaman su gibi akıp geçiyor. Durum böyle olunca evlilik yaşı belki de çoktan geçti. Ha görünüşüm 25 yaşında gibi orası ayrı mesele. Kendime her zaman baktım bunun bilincindeyim. Yönetici konumunda çalışıyorum belki de ondan zaman ayıramadık sevgiye falan. Oysa ne güzel olurdu ya şöyle benim yanımda olan, her zaman seven, sohbet ettiğimiz bir eşim olsa?

Evet olmalı artık buradan ilan etmeye geldim ya zaten. Gelecek tüm mesajlara dönüş yapacağım. Çünkü herkese bir şans verilmeli diye düşünüyorum. İnsanlar doğru kişiyi bulmak için çok çaba harcıyor aslında. Olması gereken de budur diye düşünüyorum. Onun dışında neler yapıyorum söyleyeyim.

İşe gidip geliyorum zaten yorgun düşüyorum. Ev işleri falan filan derken akşam oluyor. Yemek bile yapmaya zamanım olmuyor bazen. Ama düzenli bir yaşamım olsa böyle mi olur? Ne güzel eşimle oturur yemeğimizi yeriz, otururuz, vakit geçiririz. Hayırlısı olsun ne diyeyim ki başka. Hoşça kalın ve mutlaka mesajlarınızı gönderin ki şu yalnızlık artık tamamen bitsin.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum