Mutluluktan Uçmak Üzereyim

Mutluluktan uçmak üzereyim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Artvin
Medeni Durum: Dul
İsim: Betül
Yaş: 33
Boy Kilo: 159 / 56
Çocuk: 1
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Psikolog

Betül ben selam. 33 yaşındayım ve buradan kendime bir sevgili bulma niyetindeyim. Mutluluktan uçmak üzereyim çünkü yeni atandım ben artık bir işim de var. Sıra geldi iyi bir dosta, arkadaşa, yoldaşa doğal olarak. Gerçekten kendine çok iyi bakan güzel bir kadınım. Varsa böyle kendine güvenen buyursun yazsın. Ya ben kimseyi küçük de görmem tabi ama ne bileyim bir an gaza geldim gibi. Bu zamana kadar hayatıma girenler oldu tabi ama bir yerden sonra bitiyor ister istemez.

Umuyorum ki her defasında yaşadığım olumsuz şeylerle bu kez karşılaşmayacağım. Hayat bir su misali aslında. Nereye akacağı belli olsa da bazen yavaş bazen hızlı. Ben yavaş akanlardan olmaya devam ediyorum.

Önce oturup tanışırım, gözlerinin içini okurum. Sonra bakarım gerçekten bu beni mutlu edebilir mi diye. Evet psikoloji okudum 7 sene önce. Haliyle insanların tüm davranışlarını anında çözümleyebiliyorum. Mutlu olmak benim de hakkım. İşte bu yüzden fazla bekletmemenizi rica ediyorum. Evet buralarda olacağım merak etmeyin. Bu kadar mutluyken bir mutluluk daha yaşamaya geldim işte.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun