Yoruldum Ama Henüz Buradayım

Yoruldum ama henüz buradayım
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Buradan kocaman bir merhaba diyorum. Esra benim adım. 33 yaşında güzel ve bakımlı dul bir kadınım. Yeniden evlenmek değil amacım uzun süreli bir ilişki istiyorum aslında. Daha önce bu tür duygularımı paylaşmamıştım aslında. İlkler güzeldir bilirsiniz. Genel olarak baktığımızda yoruldum ama henüz buradayım diyebiliyorum. Çünkü yaşama hevesim ve heyecanım hiç bitmedi benim.

Asla insanları yarı yolda bırakan biri değilim. Onun dışında çevremde çok kişi var evet olabilir ama ileri götürecek kadar samimi olmadım. Doğru insanı bulana kadar da mücadeleme devam edeceğimi söylemek istiyorum. Bir de yalnız kaldığımda inanın ne yapacağımı bilmiyorum.

Beyler son zamanlarda o kadar içime kapandım ki. Gerçekten beni kurtaracak biri varsa hemen yazsın. Önce arkadaş olacağız zaten. İnsanları önce tanımak lazım, oturup konuşmak lazım. Daha sonra eğer gözlerimizde ışık parlarsa ilişki adına kararları o zaman alabiliriz. Tabi ki biraz heyecanlıyım ama karamsar da olabiliyorum. İşte bu nedenlerden dolayı kendi kendime yaşamaya alışmış olsam da yok yani evlilik kararı aldım bir kere. Bekleyip göreceğiz.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun